3.Državni susreti MATP-A - Rijeka 2013.

Ove godine održani su 3. Državni susreti MATP-a  29.svibnja 2013.godine u Rijeci, organizator Centar za rehabilitaciju Fortica - Kraljevica, pod pokroviteljstvom i prema pravilima Specijalne Olimpijade Hrvatske.Najviše do sada s 26 ekipa i preko 300 natjecatelja i voditelja. Obzirom da su se natjecale ekipe iz Bosne i Hercegovine i Republike Slovenije, dobilo je značaj međunarodnog natjecanja.
Ekipa Škole za odgoj i obrazovanje-Pula, ŠŠD "Hobotnica"  u sastavu David Sulocki, David Vitasović, Noemi Jeromela,Raul Peruško i  ove godine osvojila je zlatne medalje, pod vodstvom trenerica Pavline Miljković i Višnje Popović.
U sklopu prvenstva održana je  humanitarna malonogometna utakmica Zvijezde NK Dinama - Zvijezda NK Rijeke.Djeca nisu skrivali sreću i zadovoljstvo gledajući velike sportaše kako se nadmeću, a poseban gost bio je Zvonimir Boban.Osim velikog srca, puno ljubavi i odigrane utakmice poklonili su učesnicima prvenstva dresove, majice, trenerke i znojnice.