Vijesti iz RO

Da je ova nasa Škola za odgoj i obrazovanje draga nama: ravnateljici, pedagogu i učiteljima koji u njoj svakodnevno stvaraju radnu atmosferu ispunjenu uzajamnim dijeljenjem znanja i vještina, dobrom voljom, njegovanjem dobrih i kvalitetnih međusobnih odnosa, ljubavi, povjerenja i radosti…( jedino je tako i moguće napredovati i ostvarivati sjajne radne rezultate, zar ne?), to smo svi znali!

Ali da je naša škola toliko draga i mnogima ljudima dobre volje i velikog srca poput gospođe Gracijele Damjanić iz Žminja, koja nas je posjetila 14.03…..e, to se baš nismo nadali!

Ali eto, dogodio se uzvratni posjet gospođe Gracijele, časne Auguste i gospođe Marije, koje su zaista uspjele obradovati sve učenike skupine Radnoga osposobljavanja svojim vedrim i ljubavlju ispunjenim posjetom

Iznenađenje za sve nas bile su originalne , rustikalne, ručno izrađene vaze sa posađenim maćuhicama, koje gospođa Gracijela sama izrađuje i koje je darovala svoj djeci naših dviju skupina, uz po kutiju cukerančića…mmmmm….za koje se kladimo da nikada niste probali bolje!!!

Gospođa Gracijela je penzionerka sa punim radnim vremenom i više, kada sa puno ljubavi – ( a tada je uspješnost zajamčena ), radi kamenjare, uzgaja cvijeće i kaktuse, izvrsno kuha. ( pa se veselimo novoj radionici pečenja kolača sa njom ), šiva…i još puno toga, a sve sa radošću i smijehom!

Sigurni smo da smo i mi nju kao i časnu Augustu i gospođu Mariju uspjeli iznenaditi i obradovati poklonima – koji su produkt marljivog i vrlo uspješnog rada naše keramičke radionice: tri prekrasne keramičke vaze u prirodnoj boji terakote sa bijelim cvjetnim intarzijama!

Veselje je bilo uzajamno!

Ksenija

objavio: Vanja Marković   datum: 15. 3. 2013.